Repertuar
Aktualności
Co gramy w sezonie
Galeria
Edukacja teatralna
Karta rodzinna
Bilety
O teatrze
Kultura bez barier
Przyjaciele teatru
Ogłoszenia i przetargi
Kontakt

Czwartek, 3 grudnia 2020 r.

Zapraszamy

Zapraszamy wszystkich podopiecznych Fundacji DKMS do spędzenia wspólnego czasu!


 
Piątek, 4 grudnia 2020 r.

MIKOŁAJKI z TEATREM GULIWER!

Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Was świąteczna niespodziankę – zestaw zadań dla całej rodziny! Odpocznijmy trochę od ekranów i spędzimy aktywnie wspólny czas!
Zadania świąteczne powstały przy okazji realizacji spektaklu Gwiazdka i pochodzą z naszego programu do przedstawienia. Jednym z zadań jest wykonanie Girlandy świątecznej – chętnie zobaczymy zdjęcia Waszych prac, oznaczajcie nas na Facebooku!
A tutaj znajdziecie wszystkie zadania!
Udanych Mikołajek!

 
Piątek, 27 listopada 2020 r.

Drodzy Widzowie

Pomimo zamknięcia instytucji kultury nie rozstajemy się z Wami! Przenieśliśmy się do sieci i zapraszamy do obejrzenia naszych projektów on-line. Mamy nadzieję wrócić na ul. Różaną jak najprędzej, bo tęsknimy za Wami, tymczasem... myszkujemy w sieci :) . Kasa teatru pozostaje nieczynna. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt pod nr 882-561-678 lub adres e-mail: organizacja@teatrguliwer.waw.pl.
 
Piątek, 6 listopada 2020 r.

Komunikat 05.11.2020

 
Piątek, 16 października 2020 r.

Gramy dla Was! Bezpiecznie.

Drodzy Widzowie,
Pomimo wprowadzenia w Warszawie czerwonej strefy wciąż dla Was gramy, bezpiecznie! Zgodnie z ogólnokrajowymi wytycznymi i reżimem sanitarnym nasza widownia jest pomniejszona do 25%, co w naszym przypadku stanowi max. 52 osoby na widowni.
Mimo tych wytycznych i ograniczeń liczby widzów, wciąż chcemy dla Was grać, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dbajmy o siebie i dbajmy o kulturę, w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie.

 
Poniedziałek, 12 października 2020 r.

Startuje wirtualna „Ulica Różana”!

Od 12 października zapraszamy na nowy projekt online - familijny cykl video „Ulica Różana”, który powstał w ramach ministerialnego programu „Kultura w sieci”.
W odcinkowym programie ”Ulica Różana”, wyreżyserowanym przez Ireneusza Maciejewskiego z udziałem aktorów Guliwera, zagadkowi mieszkańcy Teatru dowcipnie i z przymrużeniem oka odkrywają przed widzami teatralne sekrety. Formuła serii nawiązuje do popularnych edukacyjnych programów telewizyjnych dla dzieci sprzed lat. Filmy odsłaniając teatralne kulisy mają bawić i uczyć, rozbudzać zainteresowanie sztuką, poszerzać kompetencje kulturowe i postawy prospołeczne u najmłodszych.

  więcej »
 
« starsze