Repertuar
Aktualności
Co gramy w sezonie
Galeria
Edukacja teatralna
Karta rodzinna
Bilety
O teatrze
Kultura bez barier
Przyjaciele teatru
Ogłoszenia i przetargi
Kontakt

Poniedziałek, 12 października 2020 r.

Startuje wirtualna „Ulica Różana”!

Od 12 października zapraszamy na nowy projekt online - familijny cykl video „Ulica Różana”, który powstał w ramach ministerialnego programu „Kultura w sieci”.
W odcinkowym programie ”Ulica Różana”, wyreżyserowanym przez Ireneusza Maciejewskiego z udziałem aktorów Guliwera, zagadkowi mieszkańcy Teatru dowcipnie i z przymrużeniem oka odkrywają przed widzami teatralne sekrety. Formuła serii nawiązuje do popularnych edukacyjnych programów telewizyjnych dla dzieci sprzed lat. Filmy odsłaniając teatralne kulisy mają bawić i uczyć, rozbudzać zainteresowanie sztuką, poszerzać kompetencje kulturowe i postawy prospołeczne u najmłodszych.

Program adresowany jest do szerokiej publiczności, nieograniczonej położeniem geograficznym. Na wirtualną „Ulicę Różaną” zapraszamy grupy przedszkolne, wczesnoszkolne i widzów indywidualnych, również obcojęzycznych ( napisy w języku angielskim i hiszpańskim). Wszystkie odcinki będą również tłumaczone na polski język migowy. Publikacje odcinków programu odbędą się na naszej stronie www na Facebooku i oficjalnym kanale YouTube. Program dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci”.
Szczegóły w wydarzeniu pod linkiem
https://www.facebook.com/events/328142818472061/