Repertuar
Aktualności
Co gramy w sezonie
Galeria
Edukacja teatralna
Karta rodzinna
Bilety
O teatrze
Kultura bez barier
Przyjaciele teatru
Ogłoszenia i przetargi
Kontakt
Wirtualne podróże z Teatrem Guliwer
Piątek, 30 października 2020 r.

Komunikat

 
Piątek, 16 października 2020 r.

Gramy dla Was! Bezpiecznie.

Drodzy Widzowie,
Pomimo wprowadzenia w Warszawie czerwonej strefy wciąż dla Was gramy, bezpiecznie! Zgodnie z ogólnokrajowymi wytycznymi i reżimem sanitarnym nasza widownia jest pomniejszona do 25%, co w naszym przypadku stanowi max. 52 osoby na widowni.
Mimo tych wytycznych i ograniczeń liczby widzów, wciąż chcemy dla Was grać, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dbajmy o siebie i dbajmy o kulturę, w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie.

 
Poniedziałek, 12 października 2020 r.

Startuje wirtualna „Ulica Różana”!

Od 12 października zapraszamy na nowy projekt online - familijny cykl video „Ulica Różana”, który powstał w ramach ministerialnego programu „Kultura w sieci”.
W odcinkowym programie ”Ulica Różana”, wyreżyserowanym przez Ireneusza Maciejewskiego z udziałem aktorów Guliwera, zagadkowi mieszkańcy Teatru dowcipnie i z przymrużeniem oka odkrywają przed widzami teatralne sekrety. Formuła serii nawiązuje do popularnych edukacyjnych programów telewizyjnych dla dzieci sprzed lat. Filmy odsłaniając teatralne kulisy mają bawić i uczyć, rozbudzać zainteresowanie sztuką, poszerzać kompetencje kulturowe i postawy prospołeczne u najmłodszych.

  więcej »
 
Bezpieczna wizyta w Teatrze Guliwer facebook YouTUBE Biuletyn Informacji Publicznej
Deklaracja dostępności
W Teatrze znajduje się kawiarnia Wydawnictwa Tashka „Teatr Fika”