Repertuar
Aktualności
Co gramy w sezonie
Galeria
Edukacja teatralna
Karta rodzinna
Bilety
O teatrze
Kultura bez barier
Przyjaciele teatru
Ogłoszenia i przetargi
Kontakt
Gwiazdka Firmowa z Teatrem Guliwer
Wirtualne podróże z Teatrem Guliwer
Czwartek, 14 stycznia 2021 r.

Brzechwa i Tuwim na Scenie VOD!

Od 15 stycznia zapraszamy widzów na kolejną premierę na Scenie VOD! Tym razem będzie to spotkanie z bohaterami wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima w spektaklu „Ale Kino” w reżyserii Joanny Zdrady, którego premiera odbyła się w październiku 2019 roku na scenie Teatru Lalek Guliwer. Kolaż poezji dla dzieci w muzycznej oprawie skradł serca widzów i na stałe zadomowił się w repertuarze Teatru. Na wirtualnej Scenie VOD widzowie będą mogli obejrzeć specjalnie przygotowaną, teatralno-filmową odsłonę spektaklu „Ale Kino”.Realizacja nagrania była możliwa dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.  więcej »
 
Środa, 23 grudnia 2020 r.

Drodzy Widzowie, życzymy Wam zdrowia i spokojnych Świąt pełnych magii!

 
Wtorek, 22 grudnia 2020 r.

Jesteśmy na VOD!

Od 22 grudnia zapraszamy naszych widzów na wirtualną Scenę VOD. Na Scenie VOD będą prezentowane specjalnie przygotowane teatralno-filmowe adaptacje spektakli z naszego repertuaru, a także liczne teatralne projekty, m.in. warsztaty, spotkania z artystami czy dyskusje wokół teatru dla dzieci i młodzieży.
Teatr VOD to niepowtarzalna okazja do uczestniczenia w spektaklu bez wychodzenia z domu. Aby obejrzeć udostępniane spektakle wystarczy stworzyć osobiste konto na portalu i wykupić do nich dostęp. Tym razem wystarczy także tylko jeden bilet (25 zł) dla całej rodziny, żeby obejrzeć adaptację filmową przedstawienia. Dostęp do wykupionych treści trwa aż 48 godzin, więc dla spragnionych Teatru będzie to szansa nawet na kilkukrotne spotkanie z Teatrem Guliwer!
Po raz pierwszy także bilet na spektakl będzie biletem wstępu za kulisy!

  więcej »
 
Bezpieczna wizyta w Teatrze Guliwer facebook YouTUBE Biuletyn Informacji Publicznej
Deklaracja dostępności